Çikolata ve Şekerlemeler

eşsiz lezzetlere merhaba de...

Hediye, Hasta ziyareti, Teşekkür, Kız İsteme gibi özel ihtiyaçlarınız için çok geniş Çikolata, Şekerleme, kutu ve gondol çeşitlerine sahibiz. Tüm Şubelerimizden 1.Sınıf Yaprak Çikolata, Special çikolata, Dekorlu çikolata ve draje çeşitlerini özel Kutuları ile tercihler yaparak satın alabilirsiniz. İsterseniz Antalya’ya özel Reçel Çeşitlerinden Bergamut, Şatok ,turunç, ceviz, incir reçellerini hediye olarak alabilirsiniz. Şubelerimizde Lokum çeşidi olarak sade, güllü ve çifte kavrulmuş fıstıklı olarak 3 çeşidi temin edebilirsiniz.

Sipariş üzerine Mevlütleriniz için mevlüt şekeri çeşitlerinden seçerek mevlüt şekerlerinizi hazırlatabilir, bebekleriniz için özel bebek sepetlerinde, bebek şekeri çeşitlerinden seçerek, bebek şekerlerinizi hazırlatabilir ve nikahınızda, özel nikah şekeri çeşitlerinden seçerek , nikah şekerlerinizi hazırlatabilirsiniz.Ayrıca Akide şekeri ve Makaron temin edebilirsiniz

Kış mevsimlerinde tüm şubelerimizde Kestane Şekerini ister Şuruplu ister şurupsuz şekilde ya da karyoka olarak bulabilirsiniz.